امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
امروز : شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹ - 21 ذو القعدة 1441
شناسه خبر : 2298
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 10 آبان 1397 - 15:03 | 40 بازدید | ارسال توسط :

دبیر انجمن دارت گفت: گرانی تجهیزات استاندارد، فعالیت حرفه ای دارت بازان کشور را با مشکل مواجه کرده است. گرانی تجهیزات حرفه ای، فعالیت در رشته دارت را دشوار کرده است محمدحسین فاضلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه تجهیزات و لوازم حرفه ای مورد نیاز این رشته از خارج تامین می شود، با توجه به افزایش قیمت آن فعالیت حرفه ای ورزشکاران سخت شده است. وی افزود: هم اینک با توجه به گرانی های اخیر، قیمت یک تخته دارت استاندارد در کشور افزون بر پنج میلیون ریال و قیمت هر تیر نیز از ۸۰۰ هزار ریال به بالای چهار میلیون ریال افزایش یافته است. فاضلی اظهار داشت: البته تجهیزات ارزان تر چینی نیز در بازار موجود است که برای فعالیت حرفه ای مناسب نیست. وی خاطرنشان کرد: در صورت حمایت از این رشته و قرار دادن تجهیزات، ورزشکاران بسیاری در کشور می توانند در سطح حرفه ای و قهرمانی برای کشور افتخارآفرینی کنند. وی افزود: رشته دارت جزو ورزش های همگانی است که می توان در هر خانه ای به آن پرداخت و در صورت امکان به صورت حرفه ای نیز آنرا دنبال کرد. دبیر انجمن دارت گفت: وزارت ورزش و جوانان با حمایت از تولید کنندگان داخلی و مخترعان فعال در این زمینه برای تولید تجهیزات استاندارد و با قیمت کمتر، می تواند امکان فعالیت حرفه ای ورزشکاران بیشتری را فراهم سازد. وی افزود: متاسفانه شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، مهر امسال به دلیل هزینه های بالای اعزام، اجازه حضور ورزشکاران این رشته در مسابقات آسیایی را نداد. فاضلی ابراز امیدواری کرد که با توجه وزارت ورزش و جوانان، جوانان دارت باز ایران در مسابقات جهانی که سال آینده در رومانی برگزار می شود، شرکت کرده و از عنوان نائب قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنند. وی افزود: آمادگی برای مسابقات جهانی سال آینده با شرکت ۴۰ ورزشکار آغاز شده و هم اینک ۱۰ نفر از ورزشکاران برتر در اردو به سر می برند که در نهایت ۴ نفر شامل ۲ مرد و ۲ زن برای مسابقات جهانی اعزام می شوند. دبیر انجمن دارت گفت: در حال حاضر ۵۰۰ ورزشکار در سطح حرفه ای و قهرمانی و پنج هزار ورزشکار در سطح همگانی در کشور در این رشته فعالیت دارند و استقبال زیادی نیز از آن می شود. فاضلی اظهار داشت: بر اساس برنامه تعیین شده مسابقات کشوری دارت اول و دوم آذرماه امسال به میزبانی استان خوزستان در آبادان برگزار می شود که در آن ۱۲۰ ورزشکار، شامل ۴ خانم و ۴ آقا از هر استان به رقابت می پردازند. وی آینده دارت کشور را مطلوب خواند و گفت: سال ۹۶ سال خوبی برای دارت کشور بود به طوری که در رده جوانان ۲ تن از دختران کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان موفق به کسب نشان طلا شدند و یک ورزشکار دختر ما نیز عنوان قهرمانی جهان از آن خود کرد. فاضلی یادآور شد: تیم جمهوری اسلامی ایران نیز در مسابقات رنکینگ جهانی نائب قهرمان جهان شد. وی از برگزاری مسابقات قهرمانی کارگران کشور در آذرماه امسال در شهرستان شاهرود استان سمنان خبر داد. سومین مرحله رنکینگ دارت منطقه ۲ کشور با حضور ۴۸ ورزشکار خانم و آقا به مدت دو روز در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی در حال برگزاری است.

دبیر انجمن دارت گفت: گرانی تجهیزات استاندارد، فعالیت حرفه ای دارت بازان کشور را با مشکل مواجه کرده است. گرانی تجهیزات حرفه ای، فعالیت در رشته دارت را دشوار کرده است محمدحسین فاضلی روز پنجشنبه . اظهار داشت: با توجه به اینکه تجهیزات و لوازم حرفه ای مورد نیاز این رشته از خارج تامین می […]

دبیر انجمن دارت گفت: گرانی تجهیزات استاندارد، فعالیت حرفه ای دارت بازان کشور را با مشکل مواجه کرده است.
گرانی تجهیزات حرفه ای، فعالیت در رشته دارت را دشوار کرده است
محمدحسین فاضلی روز پنجشنبه . اظهار داشت: با توجه به اینکه تجهیزات و لوازم حرفه ای مورد نیاز این رشته از خارج تامین می شود، با توجه به افزایش قیمت آن فعالیت حرفه ای ورزشکاران سخت شده است.
وی افزود: هم اینک با توجه به گرانی های اخیر، قیمت یک تخته دارت استاندارد در کشور افزون بر پنج میلیون ریال و قیمت هر تیر نیز از ۸۰۰ هزار ریال به بالای چهار میلیون ریال افزایش یافته است.
فاضلی اظهار داشت: البته تجهیزات ارزان تر چینی نیز در بازار موجود است که برای فعالیت حرفه ای مناسب نیست.
وی خاطرنشان کرد: در صورت حمایت از این رشته و قرار دادن تجهیزات، ورزشکاران بسیاری در کشور می توانند در سطح حرفه ای و قهرمانی برای کشور افتخارآفرینی کنند.
وی افزود: رشته دارت جزو ورزش های همگانی است که می توان در هر خانه ای به آن پرداخت و در صورت امکان به صورت حرفه ای نیز آنرا دنبال کرد.
دبیر انجمن دارت گفت: وزارت ورزش و جوانان با حمایت از تولید کنندگان داخلی و مخترعان فعال در این زمینه برای تولید تجهیزات استاندارد و با قیمت کمتر، می تواند امکان فعالیت حرفه ای ورزشکاران بیشتری را فراهم سازد.
وی افزود: متاسفانه شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، مهر امسال به دلیل هزینه های بالای اعزام، اجازه حضور ورزشکاران این رشته در مسابقات آسیایی را نداد.
فاضلی ابراز امیدواری کرد که با توجه وزارت ورزش و جوانان، جوانان دارت باز ایران در مسابقات جهانی که سال آینده در رومانی برگزار می شود، شرکت کرده و از عنوان نائب قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنند.
وی افزود: آمادگی برای مسابقات جهانی سال آینده با شرکت ۴۰ ورزشکار آغاز شده و هم اینک ۱۰ نفر از ورزشکاران برتر در اردو به سر می برند که در نهایت ۴ نفر شامل ۲ مرد و ۲ زن برای مسابقات جهانی اعزام می شوند.
دبیر انجمن دارت گفت: در حال حاضر ۵۰۰ ورزشکار در سطح حرفه ای و قهرمانی و پنج هزار ورزشکار در سطح همگانی در کشور در این رشته فعالیت دارند و استقبال زیادی نیز از آن می شود.
فاضلی اظهار داشت: بر اساس برنامه تعیین شده مسابقات کشوری دارت اول و دوم آذرماه امسال به میزبانی استان خوزستان در آبادان برگزار می شود که در آن ۱۲۰ ورزشکار، شامل ۴ خانم و ۴ آقا از هر استان به رقابت می پردازند.
وی آینده دارت کشور را مطلوب خواند و گفت: سال ۹۶ سال خوبی برای دارت کشور بود به طوری که در رده جوانان ۲ تن از دختران کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان موفق به کسب نشان طلا شدند و یک ورزشکار دختر ما نیز عنوان قهرمانی جهان از آن خود کرد.
فاضلی یادآور شد: تیم جمهوری اسلامی ایران نیز در مسابقات رنکینگ جهانی نائب قهرمان جهان شد.
وی از برگزاری مسابقات قهرمانی کارگران کشور در آذرماه امسال در شهرستان شاهرود استان سمنان خبر داد.
سومین مرحله رنکینگ دارت منطقه ۲ کشور با حضور ۴۸ ورزشکار خانم و آقا به مدت دو روز در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی در حال برگزاری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.